Artikelcode (SKU): 681685 SKU leverancier: SM0RPTN01100160E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681685
EAN 5902134713069
SKU leverancier SM0RPTN01100160E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM