Artikelcode (SKU): 130544 SKU leverancier: SM0RPTN011001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130544
EAN 5902134712833
SKU leverancier SM0RPTN011001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM