Artikelcode (SKU): 130545 SKU leverancier: SM0RPTN011001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130545
EAN 5902134712840
SKU leverancier SM0RPTN011001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM