Artikelcode (SKU): 681686 SKU leverancier: SM0RPTN01100180E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681686
EAN 5902134713076
SKU leverancier SM0RPTN01100180E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM