Artikelcode (SKU): 130546 SKU leverancier: SM0RPTN011002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130546
EAN 5902134712857
SKU leverancier SM0RPTN011002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM