Artikelcode (SKU): 681687 SKU leverancier: SM0RPTN01100200E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681687
EAN 5902134713083
SKU leverancier SM0RPTN01100200E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM