Artikelcode (SKU): 130547 SKU leverancier: SM0RPTN011002303
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130547
EAN 5902134712864
SKU leverancier SM0RPTN011002303
Merk PGB FASTENERS
Lengte 230 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM