Artikelcode (SKU): 130539 SKU leverancier: SM0RPTN010801003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130539
EAN 5902134195391
SKU leverancier SM0RPTN010801003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM