Artikelcode (SKU): 681676 SKU leverancier: SM0RPTN01080100E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681676
EAN 5902134195438
SKU leverancier SM0RPTN01080100E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM