Artikelcode (SKU): 681677 SKU leverancier: SM0RPTN010801203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681677
EAN 5902134195407
SKU leverancier SM0RPTN010801203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM