Artikelcode (SKU): 681678 SKU leverancier: SM0RPTN01080120E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681678
EAN 5902134195445
SKU leverancier SM0RPTN01080120E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM