Artikelcode (SKU): 681679 SKU leverancier: SM0RPTN010801403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681679
EAN 5902134195414
SKU leverancier SM0RPTN010801403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM