Artikelcode (SKU): 681680 SKU leverancier: SM0RPTN01080140E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681680
EAN 5902134195452
SKU leverancier SM0RPTN01080140E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM