Artikelcode (SKU): 681670 SKU leverancier: SM0RPFN401001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681670
EAN 5902134725901
SKU leverancier SM0RPFN401001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM