Artikelcode (SKU): 681657 SKU leverancier: SM0RPFN01100100E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681657
EAN 5902134712956
SKU leverancier SM0RPFN01100100E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM