Artikelcode (SKU): 681656 SKU leverancier: SM0RPFN011001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681656
EAN 5902134712727
SKU leverancier SM0RPFN011001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM