Artikelcode (SKU): 681671 SKU leverancier: SM0RPFN401001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681671
EAN 5902134725918
SKU leverancier SM0RPFN401001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM