Artikelcode (SKU): 681659 SKU leverancier: SM0RPFN01100120E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681659
EAN 5902134712963
SKU leverancier SM0RPFN01100120E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM