Artikelcode (SKU): 681658 SKU leverancier: SM0RPFN011001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681658
EAN 5902134712734
SKU leverancier SM0RPFN011001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM