Artikelcode (SKU): 681672 SKU leverancier: SM0RPFN401001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681672
EAN 5902134727943
SKU leverancier SM0RPFN401001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM