Artikelcode (SKU): 681661 SKU leverancier: SM0RPFN01100140E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681661
EAN 5902134712970
SKU leverancier SM0RPFN01100140E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM