Artikelcode (SKU): 681673 SKU leverancier: SM0RPFN401001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681673
EAN 5902134727950
SKU leverancier SM0RPFN401001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM