Artikelcode (SKU): 681663 SKU leverancier: SM0RPFN01100160E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681663
EAN 5902134712987
SKU leverancier SM0RPFN01100160E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM