Artikelcode (SKU): 681664 SKU leverancier: SM0RPFN011001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681664
EAN 5902134712765
SKU leverancier SM0RPFN011001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM