Artikelcode (SKU): 681665 SKU leverancier: SM0RPFN01100180E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681665
EAN 5902134712994
SKU leverancier SM0RPFN01100180E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM