Artikelcode (SKU): 681666 SKU leverancier: SM0RPFN011002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681666
EAN 5902134712772
SKU leverancier SM0RPFN011002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM