Artikelcode (SKU): 681667 SKU leverancier: SM0RPFN01100200E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681667
EAN 5902134713007
SKU leverancier SM0RPFN01100200E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM