Artikelcode (SKU): 681668 SKU leverancier: SM0RPFN011002303
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681668
EAN 5902134712789
SKU leverancier SM0RPFN011002303
Merk PGB FASTENERS
Lengte 230 MM
Aandrijving T 40 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 10 MM