Artikelcode (SKU): 681688 SKU leverancier: SM0RPTN011002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681688
EAN 5902134201245
SKU leverancier SM0RPTN011002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM