Artikelcode (SKU): 156166 SKU leverancier: SM0RPTN011003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 156166
EAN 5902134201252
SKU leverancier SM0RPTN011003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM