Artikelcode (SKU): 681536 SKU leverancier: SM0MKP0010801103
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681536
EAN 5902134708829
SKU leverancier SM0MKP0010801103
Merk PGB FASTENERS
Lengte 110 MM
Aandrijving Pz 2 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM