Artikelcode (SKU): 681537 SKU leverancier: SM0MKP0010801303
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681537
EAN 5902134708836
SKU leverancier SM0MKP0010801303
Merk PGB FASTENERS
Lengte 130 MM
Aandrijving Pz 2 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM