Artikelcode (SKU): 681538 SKU leverancier: SM0MKP0010801703
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681538
EAN 5902134708850
SKU leverancier SM0MKP0010801703
Merk PGB FASTENERS
Lengte 170 MM
Aandrijving Pz 2 "
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM