Artikelcode (SKU): 130511 SKU leverancier: SM0MKP001100132E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130511
EAN 5902134706733
SKU leverancier SM0MKP001100132E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 132 MM
Aandrijving Pz 3 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM