Artikelcode (SKU): 130512 SKU leverancier: SM0MKP001100152E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130512
EAN 5902134706740
SKU leverancier SM0MKP001100152E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 152 MM
Aandrijving Pz 3 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM