Artikelcode (SKU): 130513 SKU leverancier: SM0MKP001100182E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130513
EAN 5902134706757
SKU leverancier SM0MKP001100182E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 182 MM
Aandrijving Pz 3 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM