Artikelcode (SKU): 169736 SKU leverancier: SM0MKP001100202E
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169736
EAN 5902134706764
SKU leverancier SM0MKP001100202E
Merk PGB FASTENERS
Lengte 202 MM
Aandrijving Pz 3 "
Verpakking Vensterdoos stuks
Diameter 10 MM