Artikelcode (SKU): 681453 SKU leverancier: SM0IPWN01081202204
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681453
EAN 5902134251912
SKU leverancier SM0IPWN01081202204
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Verpakking Zakje stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 25
Grondstof Nylon pa6
Schroef 220 MM