Artikelcode (SKU): 681452 SKU leverancier: SM0IPWN01081202203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681452
EAN 5902134247311
SKU leverancier SM0IPWN01081202203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 220 MM