Artikelcode (SKU): 682020 SKU leverancier: SMIPWFN20081202203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682020
EAN 5902134252346
SKU leverancier SMIPWFN20081202203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug met plat spouwanker V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 220 MM