Artikelcode (SKU): 681455 SKU leverancier: SM0IPWN01081402404
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681455
EAN 5902134213057
SKU leverancier SM0IPWN01081402404
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Verpakking Zakje stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 25
Grondstof Nylon pa6
Schroef 240 MM