Artikelcode (SKU): 681454 SKU leverancier: SM0IPWN01081402403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681454
EAN 5902134247335
SKU leverancier SM0IPWN01081402403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 240 MM