Artikelcode (SKU): 682021 SKU leverancier: SMIPWFN20081402203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682021
EAN 5902134252353
SKU leverancier SMIPWFN20081402203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 220 MM