Artikelcode (SKU): 682022 SKU leverancier: SMIPWFN20081402403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682022
EAN 5902134252360
SKU leverancier SMIPWFN20081402403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 240 MM