Artikelcode (SKU): 681457 SKU leverancier: SM0IPWN01081602604
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681457
EAN 5902134251929
SKU leverancier SM0IPWN01081602604
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Verpakking Zakje stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 25
Grondstof Nylon pa6
Schroef 260 MM