Artikelcode (SKU): 681456 SKU leverancier: SM0IPWN01081602603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681456
EAN 5902134247366
SKU leverancier SM0IPWN01081602603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 260 MM