Artikelcode (SKU): 681458 SKU leverancier: SM0IPWN01081603003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681458
EAN 5902134249230
SKU leverancier SM0IPWN01081603003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Verpakking Doos stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 250
Grondstof Nylon pa6
Schroef 300 MM