Artikelcode (SKU): 682023 SKU leverancier: SMIPWFN20081602403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682023
EAN 5902134252377
SKU leverancier SMIPWFN20081602403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 240 MM