Artikelcode (SKU): 682024 SKU leverancier: SMIPWFN20081602603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682024
EAN 5902134252384
SKU leverancier SMIPWFN20081602603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Diameter 8 MM
Grondstof Nylon pa6
Schroef 260 MM