Artikelcode (SKU): 681460 SKU leverancier: SM0IPWN01081802804
Specificaties
Artikelcode (SKU) 681460
EAN 5902134251943
SKU leverancier SM0IPWN01081802804
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Verpakking Zakje stuks
Diameter 8 MM
Type Isolatieplug s-ipw 8mm V
Inhoud verpakking 25
Grondstof Nylon pa6
Schroef 280 MM